pokoje

POKOJE

Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje

175 dvoulůžkových pokojů „Superior“ (manželské nebo oddělené postele)

Pokoje jsou vybaveny samostatně nastavitelnou klimatizací, vysokorychlostním připojením na internet, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, setem pro pří pravu kávy a čaje, trezorem, psacím stolem a židlí. Všechny pokoje typu Superior jsou nekuřácké.

Velikost pokoje průměrně 21 m².
 

+ Info
Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou

11 dvoulůžkových pokojů „Superior“ s přistýlkou (manželská postel nebo oddělené postele s přistýlkou)

Pokoje jsou vybaveny samostatně nastavitelnou klimatizací, vysokorychlostním připojením na internet, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, psacím stolem a židlí.

Všechny tyto pokoje jsou nekuřácké.

Velikost pokoje průměrně 33 m².
 

+ Info
De-luxe pokoje

De-luxe pokoje

4 pokojů "De-luxe“ (manželské nebo oddělené postele)

Pokoje jsou vybaveny samostatně nastavitelnou klimatizací, vysokorychlostním připojením na internet, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, psacím stolem, židlí, županem, pantoflemi a luxusní kosmetikou. Všechny pokoje typu De-luxe jsou nekuřácké.

Velikost pokoje průměrně 27 m².
 

+ Info
Apartmány

Apartmány

6 apartmánů (manželské postele)

Pokoje jsou vybaveny samostatně nastavitelnou klimatizací, vysokorychlostním připojením na internet, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, psacím stolem, židlí, županem, pantoflemi a luxusní kosmetikou. Všechny Apartmány jsou nekuřácké.

Velikost pokoje průměrně 39 m².
 

+ Info

Udělejte si rezervaci

Firemní zákazníci